Wszyscy uczestnicy konkursu wraz z pracami konkursowymi

Konkurs na babkę wielkanocną

Dnia 25 marca na pracowni gastronomicznej uczennice z klasy 2tg, brały udział w klasowym konkursie na najsmaczniejszą babkę wielkanocną.  A wszystko pod czujnym okiem jury, czyli nauczycielek Pani Ewy Dejdy i Pani Anny Borychowskiej.  Komisja w tym składzie do oceny brała pod uwagę walory smakowe jak również wygląd, z uwzględnieniem dekoracji przygotowanych wypieków.

W konkursie brało udział 9 zespołów kilkuosobowych. Pierwsze miejsce zajęły Natalia Grochowska i Dominika Soszyńska, drugie Zuzanna Tomaszewska i Wiktoria Uziębło, trzecie Katarzyna Grochowska, Emilia Kosyl, Amelia Więckowska a czwarte Magdalena Foryszewska, Monika Góralczyk, Amelia Szczepańska, Gabrysia Wadas.  Uczennice otrzymały drobne upominki.

Wszystkie babki były przepyszne i wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Wszyscy uczestnicy konkursu wraz z pracami konkursowymi