Uczennica Paulina Mućko i opiekun p. Barbara Czarnocka

Mamy finalistkę Olimpiady

W dniach 21-23 marca w Zespole Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie odbył się Centralny Etap XXVIII Edycji OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU. Organizatorem olimpiady jest Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. W tym roku tematem wiodącym konkursu było: „Mięso i przetwory mięsne – technologia i zastosowanie w żywieniu”.

Nasza uczennica z klasy 5tgp, Paulina Mućko pod opieką Barbary Czarnockiej, przeszła przez trzy etapy konkursu. Do etapu centralnego zakwalifikowało się 60 uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

Paulina wywalczyła tytuł Finalisty Olimpiady! Daje jej to otwartą drogę na wiele kierunków studiów na ponad 30 uczelniach wyższych w Polsce.

Gratulujemy!!!

Uczennica Paulina Mućko i opiekun p. Barbara Czarnocka
Uczennica z dyplomem potwierdzającym tytuł finalisty
Uczennica Paulina Mućko i opiekun p. Barbara Czarnocka