Zdjęcie młodzieży z Prezydentem i Dyrektorem

Spotkanie opłatkowe w szkole

A to wszystko stało się, by spełniło się Słowo Pańskie wypowiedziane przez proroka:

„Dlatego Pan sam da wam znak. Oto Panna pocznie i porodzi Syna i nadadzą Mu Imię Emmanuel, to znaczy Bóg z Nami”.

Dnia 14 grudnia 2023 r., w naszej szkole miała miejsce uroczysta Wigilia. Spotkanie opłatkowe zaszczycił swoją obecnością p. Andrzej Sitnik – Prezydent Miasta Siedlce oraz partnerzy szkoły: p. Szymon Ciok p.o. Dyrektora Hotelu „Hetman”, p. Wiesława Dębska dyrektor personalny firmy Asaj Sp. z o.o., p.Magdalena Romanowska – Klimek dyrektor Ibis Styles Siedlce, p. Małgorzata Szymaniuk – Kruk dyrektor CKZ w Siedlcach.

Krótka część artystyczna utwierdziła nas w przekonaniu, że porażki i potknięcia mają sens, gdyż prowadzą do zmiany życia. Przepiękny koncert piosenek świątecznych w wykonaniu naszego chóru, zainspirował obecnych do wspólnego kolędowania i zadumy nad istotą Bożego Narodzenia. Uzdolniona artystycznie młodzież mogła podzielić się swoimi umiejętnościami, wysłuchaliśmy piosenki Mateusza Jastrzębskiego i Pawła Kopańskiego oraz poezji Łucji Grochowskiej.

Po wsłuchaniu się w Słowo Boże, tradycyjnie przełamaliśmy się opłatkiem. Wspólne rozmowy, zatrzymanie przy filiżance kawy i tradycyjnych potrawach wigilijnych, przygotowanych przez uczniów naszej  szkoły pod „czujnym okiem” nauczycieli przedmiotów gastronomicznych, dopełniły wspólnego świętowania.

Uczennica czyta
młodzież śpiewa
Prezydent Miasta Siedlce przemawia
Życzenia od Prezydenta Miasta