Nauczyciele wraz z Prezydentem Siedlec, Andrzejem Sitnikiem, przy stanowisku szkoły na Jarmarku św. Stanisława 5 maja 2023 roku

JARMARK ŚW. STANISŁAWA W SIEDLCACH, 5 MAJA 2023 ROKU

5 maja 2023 r. nasza szkoła wzięła udział w XIV Siedleckim Jarmarku św. Stanisława. Uczestnictwo tym wydarzeniu to doskonała okazja do przedstawiania oferty edukacyjnej naszej szkoły na rok szkolny 2023/2024. To czas bezpośredniej rozmowy z młodzieżą i ich rodzicami, możliwość udzielenia odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Udział w Jarmarku to także szansa na pełne sentymentu i życzliwości spotkania z naszymi absolwentami. Jest nam niezmiernie miło, że o nas pamiętacie i pozytywnie wypowiadacie się na temat „Samochodówki”.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska i zapraszamy ósmoklasistów do grona uczniów ZSP nr 3.