Konkurs CRPK

Szanowni Państwo!

Chcemy zaprosić Państwa szkoły do naszej inicjatywy Międzyszkolnych Rozgrywek Esportowych Predator Games 2023, których pierwsza edycja odbędzie się już w styczniu. Aż 128 szkół podjąć może wyzwanie rywalizacji z placówkami w całym kraju poprzez zgłoszenie swojej reprezentacji. Projekt skierowany jest do szkół podstawowych i średnich w całym kraju i uczniów, którzy ukończyli 13 lat. Zapisy do rozgrywek są już otwarte na naszej stronie: https://predatorgames.pl

Wierzymy, że pasja do gamingu łączy, a nieodłącznie związana z nim rywalizacja rozwija młodych ludzi. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której młodzi pasjonaci gamingu mogą poczuć się jak profesjonalni zawodnicy esportowi, choć nie muszą mieć do tego żadnego przygotowania. Wystarczy pasja i wsparcie szkoły! Predator Games 2023 to nie tylko świetna zabawa i nagrody dla zawodników, lecz także okazja na wzmocnienie więzi i budowę mocniejszego porozumienia ze szkołą i pedagogami. Rozgrywki wspierają partnerzy – Intel, Google, Media Expert i patroni – Minister Edukacji i Nauki, GovTech Polska, Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych i SPIDOR.

Zapraszamy Państwa serdecznie do tworzenia reprezentacji swoich szkół, czyli wyboru dziesięciorga uczniów, którzy zagrają w grach Fortnite (4 osoby) i League of Legends (6 osób). Taką reprezentację szkoły do udziału w wydarzeniu może zgłosić Nauczyciel lub Dyrekcja szkoły. Z pewnością w Państwa placówce są uczniowie, którzy pasjonują się grami komputerowymi i marzą o karierze profesjonalnego zawodnika i z chęcią zmierzą się z graczami z innych szkół.

Rozgrywki odbędą się w dniach 9 – 13 stycznia 2023. Najlepsze reprezentacje szkół klasyfikacji generalnej otrzymają po trzy nowoczesne zestawy komputerowe (PC, monitor, klawiatura i myszka) o wysokiej wartości, każda z pierwszych 128 poprawnie zarejestrowanych w serwisie predatorgames.pl reprezentacji zostanie nagrodzona pakietem powitalnym w postaci plecaków Predator dla każdego członka reprezentacji i rejestrującego nauczyciela, a członkowie trzech najlepszych drużyn League of Legends i Fortnite dostaną laptopy Chromebook, hulajnogi elektryczne oraz klawiatury i myszki.

Aby zgłosić szkołę do udziału w rozgrywkach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://predatorgames.pl/login. Zapisy potrwają do 1 stycznia 2023. Dane potrzebne do zgłoszenia i wskazówki znaleźć można tutaj: https://predatorgames.pl/zapisy

Z poważaniem

Justyna Orłowska

Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. Transformacji Cyfrowej