Andrzejkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły

W dniu 26.11.2021 w naszej szkole odbył się Andrzejkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. W rozgrywkach wzięło udział 17 klas, które rozegrały swoje mecze w systemie każdy z każdym. Do Turnieju dziewcząt zgłosiły się następujące klasy: 2lp, 1bk, 1tg, 1tp, 3lpp, 3thp i 2st. Każda reprezentacja z wielkim zaangażowanie zdobywała kolejne punkty i zacięcie walczyła aby dostać się do ścisłego finału. O miejsca na podium walczyły już tylko 3 reprezentacje a wśród nich 3thp, 1tp oraz 1bk. Bezkonkurencyjnym zwycięzcą okazała się klasa 3thp, która w finale wygrała wszystkie mecze, na II miejscu uplasowała się klasa 1tp a na III 1bk. Serdecznie gratulujemy. Turniej chłopców rozegrał się w pomiędzy dziesięcioma następującymi reprezentacjami: 3tsp, 1ts, 3tgp, 3tpp, 3tga, 1st, 2bmk, 1bm, 4tp i 3bmk. Pełne emocji mecze w trzech grupach wyłoniły finalistów. Najlepsi z najlepszych rozegrali mecze finałowe na poziomie niemal Plus Ligi a najlepsi okazali się uczniowie klasy 3tpp, II miejsce zajęła 3tsp a III 2bmk. Gratulację Panowie, mecze oglądało się z wielką przyjemnością.