wnętrze katedry, na pierwszym planie dziewczyna grająca na gitarze

CZY CHCESZ WYZDROWIEĆ?

22.03.2024 roku odbyły się rekolekcje wielkopostne zorganizowane w katedrze dla uczniów naszej szkoły i Ekonomika. Temat zaczerpnięty z przypowieści o człowieku sparaliżowanym skierowany był nie do wszystkich uczniów ale do tych, którzy chcieli: przyjść, słuchać, modlić się i przemieniać swoje życie. Ksiądz rekolekcjonista, Kamil Duszek kilkakrotnie pytał, tak jak Jezus pytał człowieka chorego: czy chcesz – czy chcesz wyzdrowieć, czy chcesz coś zmienić w swoim życiu? Czy wiemy do kogo się zwrócić kiedy jest trudno, nie radzimy sobie?  W tym krótkim czasie skupienia była konferencja, okazja do sakramentu pokuty i pojednania, Eucharystia i modlitwa przed Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie. Maja, Gabrysia i Oliwia podzieliły się z nami swoim doświadczeniem życia z Panem Jezusem w codzienności, do czego my również zostaliśmy zachęceni. Szukaj Boga, Jego Obecności w swojej codzienności!

wnętrze katedry, na pierwszym planie dziewczyna grająca na gitarze
wnętrze katedry, młodzież stojąca w ławkach
wnętrze katedry, początek Eucharystii
wnętrze katedry, procesja komunijna
wnętrze katedry, slajd z napisem: spotkanie z Panem
wnętrze katedry, Ksiądz mówiący konferencje
wnętrze katedry, adoracja Najświętszego Sakramentu