Koncert Piosenki Bożonarodzeniowej

Koncert Piosenki Bożonarodzeniowej

21 grudnia 2023 w naszej szkole odbył się Koncert Piosenki Bożonarodzeniowej. Uczniowie zaprezentowali repertuar w czterech językach: polskim, rosyjskim, niemieckim i angielskim. Całość została wzbogacona prezentacjami multimedialnymi dotyczącymi najważniejszych bożonarodzeniowych tradycji i obyczajów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nie zabrakło także poezji oraz życzeń, by nadchodzący czas i nowy rok przynosiły same dobre chwile. Dzięki temu spotkaniu wszyscy zgromadzeni poczuli magię świąt. Różnorodność zaprezentowanych treści wzruszała, powodowała uśmiech, a nawet aktywizowała publiczność do wspólnego kolędowania. W wydarzenie zaangażowało się wielu uczniów z następujących klas: 1bk, 1lp, 1lg, 3th, 3lg, 3tg oraz 5tgp. Organizatorkami wydarzenia były nauczycielki: Monika Jóźwik, Ewelina Pawlak oraz Karolina Sulej.