Zespół biorący udział w konkursie

IV Karpiowe Potyczki

W niedzielę 10 grudnia, nasi uczniowie: Bartosz Chomka kl 5 tgp, Dominik Kiesner kl 5 tgp oraz Jakub Branowski kl 3tg pod opieką p. Barbary Czarnockiej wzięli udział w IV Karpiowych Potyczkach w Dworze Mościbrody. Do rywalizacji przystąpiło cztery drużyny. 

Każda z  drużyn, biorących udział w konkursie miała za zadanie przygotować danie na wiosnę, lato, jesień lub zimę.
Wybraliśmy jesienną odsłonę potrawy z karpiem, a mianowicie „Karp zapiekany w kapuścianym liściu z prażonymi kasztanami i żurawiną”.

Na zakończenie odbyła się degustacja dań przygotowanych przez zespoły kulinarne. Reprezentacja naszej szkoły została doceniona za dobór wielu technik kulinarnych i wysoki poziom umiejętności, a co najważniejsze wzbogaciła warsztat pracy o nowe doświadczenia.

Zespół biorący udział w konkursie
Zespół biorący udział w konkursie