zdjęcie grupowe po odbiorze dyplomów

kurs barmański I stopnia

W dniach 6-8 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się kurs barmański I stopnia. Uczestniczyli w nim uczniowie z klas: 5thp, 4lw, 4tg, 4th, 3th i 3ts. Zajęcia prowadził pan Dariusz Kosiorek – Master Bartender z Poznańskiej Akademii Barmanów, która jest jedną z 6 szkół barmańskich w Polsce posiadającą rekomendacje Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Uczestnicy zdobyli wiedzę na temat zawodu barmana, technologii i towaroznawstwa napojów oraz technik miksologii, a przede wszystkim zyskali umiejętności praktyczne.
Kurs zakończył się egzaminem oraz rozdaniem dyplomów, potwierdzających uzyskanie przez uczniów kwalifikacji barmana.

zdjęcie grupowe po odbiorze dyplomów
nauka miksowania koktajli
prezentacja koktajlu
prezentacja koktajlu
rozdanie dyplomów