uczniowie i nauczyciele stoją w grupie

Zajęcia języka angielskiego z native speakerami

Od poniedziałku 09.10.2023 do piątku 27.10.2023 w naszej szkole odbywały się zajęcia języka angielskiego z native speakerami z USA. Wolontariusze z organizacji Global Volunteers (Mary Jo, Charlene, oraz John), swoją obecnością podczas zajęć starali się wspomóc umiejętności uczniów w płynnym posługiwaniu się językiem angielskim w konwersacji jak również zrozumieniu języka mówionego w bezpośrednim kontakcie z nimi. W zajęciach wzięło udział ponad 20 oddziałów.

Dziękujemy wszystkim uczniom którzy z zaangażowaniem włączyli się w sprawne przeprowadzenie zajęć, okazali zainteresowanie nimi a także poprzez aktywny udział w nich przyczynili się do budowania pozytywnego wizerunku młodzieży szkolnej w naszym kraju. Nawet Wasze drobne gesty jak podarowanie własnych prac plastycznych lub spontaniczne obdarowanie słodkościami były dla naszych gości ważne, ponieważ nie oczekiwali nic w zamian za czas, który nam poświęcili. Liczymy że zajęcia w których wiele grup brało udział na długo pozostaną w Waszej pamięci.

uczniowie i nauczyciele stoją w grupie
uczniowie i nauczyciele siedzą na zajęciach
uczniowie i nauczyciele stoją w grupie