Młodzież na placu przez PKiN

Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielkami – p. Mileną Gajewską, p. Izabelą Duk i p. Karoliną Sulej – odwiedzili Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie literatury, przyciągające zarówno autorów, wydawców, jak i entuzjastów czytelnictwa z całego globu. Na targach można znaleźć książki w różnych językach i o różnorodnych tematach, od beletrystyki po literaturę naukową, od książek dla dzieci po powieści kryminalne. Bez względu na swoje zainteresowania czy preferencje, każdy uczeń znalazł coś dla siebie. Dla naszej młodzieży była to również okazja, aby poznać swoich ulubionych pisarzy osobiście, zadać im pytania i posłuchać ich opowieści o procesie twórczym. Niektórzy zrobili sobie wspólne zdjęcie ze spotkanymi autorami, poprosili o dedykację w zakupionej publikacji. Ponadto nasi młodzi pasjonaci literatury cieszyli się z nawiązywania kontaktów z innymi miłośnikami książek i wymiany opinii na temat ulubionych książek.

Młodzież na placu przez PKiN