prezes KGHM wręcza nagrodę nauczycielowi

Gala konkursu „Zawodowiec Roku 2022”

W dniu 14 marca 2023r. odbyła się Gala konkursu „Zawodowiec Roku 2022”, która zgromadziła najlepszych nauczycieli z poszczególnych branż ze szkół z całej Polski. Do I edycji konkursu napłynęło 537 zgłoszeń w 62 dziedzinach. Komisja konkursowa oceniała je według 5 różnych kryteriów.

Ostatecznie wyróżnienia i tytuły laureatów przyznano 118 nominowanym  w 52 dziedzinach, z czego 14 nauczycieli z województwa mazowieckiego. Nagrody wręczane były podczas uroczystego podsumowania w Warszawie organizowanego przez  Ministerstwo Edukacji i Nauki,  Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i KGHM Polska Miedź S.A.

Wyróżnienie w dziedzinie ,,Gastronomia i kelnerstwo’’ otrzymała Pani Anna Borychowska, nauczyciel przedmiotów zawodowych branży gastronomicznej w ZSP nr 3 w Siedlcach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.