Bal Studniówkowy 2023

„Są takie noce iskrzące radością,
Gdy młodość swe skrzydła rozwija.
Tanecznych pląsów prowadząc lekkością
Do miejsc, gdzie nieczęsto się bywa”

Bal Studniówkowy to wydarzenie, które na zawsze pozostaje w pamięci, z powodu niezwykłej i uroczystej atmosfery. Zapowiada, że za niespełna sto dni maturzyści przystąpią do egzaminu maturalnego.

Fotorelacja na stronie Tygodnika Siedleckiego

Tegoroczny Bal Studniówkowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 odbył się 4 lutego 2023 roku w Sali Orchidea. Uroczystość poprowadzili uczniowie klas maturalnych: Dominika Szczepaniak i Michał Talacha, którzy serdecznie przywitali dyrekcję szkoły, zaproszonych gości, wychowawców i nauczycieli, rodziców oraz koleżanki i kolegów.

Bal Studniówkowy 2023

Uroczystość uświetnił Prezydent Miasta Siedlce Pan Andrzej Sitnik, który życzył zgromadzonym udanej zabawy.

Bal Studniówkowy 2023

Uczniowie klas maturalnych podziękowali nauczycielom i dyrekcji za przekazaną wiedzę, cierpliwość i wyrozumiałość. W szczególny sposób zwrócili się do swoich wychowawców i nauczycieli wspierających, którzy zawsze służyli im pomocą.
Oficjalnego otwarcia studniówki dokonał Dyrektor ZSP nr 3 pan Krzysztof Grzegorczuk, który zwrócił się do maturzystów, życząc im udanej zabawy oraz sukcesów na maturze i w dorosłym życiu.

Bal Studniówkowy 2023

Niespodzianką muzyczną był występ wokalny maturzystki Oliwii Szysz. Zwieńczeniem części oficjalnej Balu Studniówkowego był uroczysty, dostojny, staropolski taniec – polonez wykonany przez klasy 4ts i 4tga, 4tg i 4th oraz 4lpp i 4lwp.
Potem już przyszedł czas na poczęstunek i na zabawę do białego rana.