2022.12.01 SZLACHETNA PACZKA 2022 zakupy w sklepie KAUFLAND

SZLACHETNA PACZKA 2022

Kolejny finał (10-11 grudnia 2022) ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA już za nami! Dzięki ofiarności naszych wspaniałych darczyńców- Dyrekcji, nauczycieli i uczniów udało się przygotować 28 paczek świątecznych o wartości ponad 10300zł. To nasz wielki sukces ale również dowód naszej empatii, szlachetności i otwartości serca na potrzeby drugiego człowieka.
Obdarowana Rodzina bardzo serdecznie dziękuje za wspaniałą paczkę jaką otrzymała. Jest przeszczęśliwa ile dobra i serca zostało im przekazane: „Te święta będą bardzo długo w naszych sercach i pamięci. Bardzo dziękujemy za gest serca wszystkich darczyńców”.
SŁOWO OD WOLONTARIUSZA: „Pomoc jaką Państwo okazaliście pozwoli Rodzeństwu stanąć na nogi, umeblowanie mieszkania w niezbędne sprzęty bardzo odciąży ich finansowo. Byłam bardzo szczęśliwa i dumna, gdy brałam udział w przekazywaniu paczek przygotowanych przez Państwa.”

2022.12.01 SZLACHETNA PACZKA 2022 zakupy w sklepie KAUFLAND