mecz towarzyski

Towarzyski mecz siatkówki nauczyciele-uczniowie

Dnia 20 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się towarzyski mecz w piłkę siatkową. Reprezentacja nauczycieli w składzie: Agnieszka Białecka, Beata Dąbrowska, Kinga Hołubiec, Agnieszka Zamęcka , Dawid Fertykowski i Maciej Anusiewicz zmierzyła się z młodymi, pełnymi energii i chęci zwycięstwa uczniami.
Pierwszy set odbył się przeciwko damskiej reprezentacji szkoły. Natalia Kamińska, Oliwia Skóra, Karolina Sawicka, Paulina Szczepańska, Natalia Wielgórska i Natalia Dawidowicz walczyły do upadłego aby pokonać starszych od siebie o wiele, wiele lat przeciwników. Lecz tym razem wygrało doświadczenie!
Drugi set tworzył mix uczniów: Dominika Marciszewska, Patrycja Żaboklicka, Kinga Kruk, Nikola Świątek, Marek Kwasiński i Konrad Bareja. Wymagania pierwszego seta sprawiły, że nauczyciele zaczęli opadać z sił, odezwały się kontuzje… Tu strzeliło w biodrze, tam w kręgosłupie… Ale i tym razem, starszym udało się stanąć na wysokości zadania. Wygrali sercem!
Trzeci, najtrudniejszy set , zagrany przeciwko męskiej reprezentacji szkoły zakończył się zwycięstwem uczniów. Łukasz Dołęga, Kacper Cibor, Konrad Bareja, Marek Kwasiński, Miłosz Kisieliński i Bartek Koper obronili honor. Grając z młodzieńczą fantazją i wykorzystując jedynie 30% swoich możliwości pokonali zmęczonych już nauczycieli.