Wielu uczniów siedzących przy stolikach przygotowanych do rozpoczęcia olimpiady.

Olimpiada Umiejętności Hotelarskich 2022

13 grudnia 2022 r. uczeń naszej szkoły Adrian Bieniek z klasy 4th zajął II miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Umiejętności Hotelarskich organizowanej przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Do rywalizacji przystąpiło 44 uczniów z 21 szkół hotelarskich. Oprócz Adriana ZSP nr 3 w Siedlcach reprezentowała Aleksandra Kołodziejek z klasy 4thp. Jesteśmy dumni z naszych uczniów.

Wielu uczniów siedzących przy stolikach przygotowanych do rozpoczęcia olimpiady.
Trzy osoby stoją od lewej uczennica Aleksandra Kołodziejek z klasy 4 thp, Agnieszka Seredzińska nauczyciel, opiekun, uczeń Adrian Bieniek z klasy 4 th.
Dwie osoby stojące, uczniowie reprezentujący szkołę, Aleksandra Kołodziejek kl. 4 thp i Adrian Bieniek kl 4th.
Trzy osoby, po prawej stronie laureat II miejsca Olimpiady Umiejętności Hotelarskich eliminacji okręgowych - uczeń Adrian Bieniek kl. 4 th odbierający nagrodę, od lewej Pani Renata Długoszek Dyrektor Hotelu Gromada w Warszawie i dr Agnieszka Muszyńska AWF Warszawa.