Trzy III miejsca w konkursie matematycznym MateMaxus

12 grudnia 2022 r. w Auli 303 Instytutu Matematyki na Wydziale Nauk Ścisłych
i Przyrodniczych miało miejsce podsumowanie V Turnieju Matematycznego MateMaxus.
Miło nam poinformować, że wszystkie nasze 3 osobowe zespoły zajęły 3 miejsce! Szkołę reprezentowali uczniowie:

Drużyna matematyczna odbiera nagrody za zajęcie III miejsca w kategorii klas 2.

Monika Mularzuk – 2tp
Artur Czarnocki – 2tp
Bartosz Jastrzębski – 2tp

Drużyna matematyczna odbiera nagrody za zajęcie III miejsca w kategorii klas 3.

Kacper Wiewiórka – 3st
Maciej Strus – 3st
Adrian Piskorz – 3st

Drużyna matematyczna odbiera nagrody za zajęcie III miejsca w kategorii klas 4.

Emilia Guzek – 4tga
Karolina Gumienniczuk – 4tga
Natalia Wielgórska – 4tgp

Konkurs został objęty patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Starostwa Powiatowego w Siedlcach oraz Prezydenta Miasta Siedlce.

Organizatorzy serdecznie dziękują Prezydentowi Miasta Siedlce, Staroście Powiatu Siedleckiego, Dziekanowi Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, Agencji Rozwoju Miasta w Siedlcach, Sieci Kin Helios oraz Kręgielni Factory157, Radzie Rodziców ZSP3 oraz Radzie Rodziców z SP4 za cenne nagrody rzeczowe oraz wsparcie w organizacji turnieju.

Statuetki, dyplomy, podziękowania oraz nagrody zostały wręczone przez pana Rektora dr hab. Zbigniewa Karczmarzyka, profesora uczelni Prorektora ds. nauki i współpracy z zagranicą, Dziekana Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych dr hab. Cezarego Semprucha prof. UPH, panią Dyrektor Instytutu Matematyki dr hab. Agnieszkę Gil-Świderską, prof. UPH, pana Roberta Szczepanika zastępcę Prezydenta Miasta Siedlce, panią Agnieszkę Mężyńską starszego wizytatora Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie, pana mgr inż. Krzysztofa Grzegorczuka Dyrektora ZSP nr 3, panią Annę Pluta Dyrektora SP4 i pana dr Marka Siłuszyka.