Zastępstwa w dniu 2018-03-14 środa
Małgorzata Batowska
lekcja opis zastępca uwagi
5 2 tg(1) - j.niemiecki, 34 D. Ziółkowska złączenie grup
6 2 lb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 lb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Anna Borychowska
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 tk(1) - Opieka nauczyciela wspierającego   E. Jasińska-Gnat
3 2 tk(1) - Opieka nauczyciela wspierającego   E. Jasińska-Gnat
4 2 tk(1) - prak. zaw., prakt J. Tchórzewska  
5 2 tk(1) - prak. zaw., prakt J. Tchórzewska  
6 2 tk(1) - prak. zaw., prakt J. Tchórzewska  
7 2 tk(1) - prak. zaw., prakt J. Tchórzewska  
8 2 tk(1) - prak. zaw., prakt J. Tchórzewska  
       
Joanna Bulak
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 tg(2) - techn.gas z, 28 E. Skolimowska  
2 2 tg(2) - techn.gas z, 28 E. Skolimowska  
3 2 tg(2) - techn.gas z, 28 E. Skolimowska  
4 3 tg(1) - techn.gas z, 29 E. Skolimowska  
5 3 tg(1) - techn.gas z, 29 E. Skolimowska  
6 3 tg(1) - techn.gas z, 29 H. Bandurska złączenie grup
8 2 tg - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Anna Cieszkowska
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 bem(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 2 ts(2) - prac.p.kon.m, 21 G. Boruta złączenie grup
3 1 bem(1) - rys. techn., 21 M. Witkowska-Michalak złączenie grup
4 1 bem(1) - rys. techn., 21 M. Witkowska-Michalak złączenie grup
5 2 ts - tech. mech., 21 J. Niedziółka  
       
Ewa Dejda
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 tk(2) - Opieka nauczyciela wspierającego   E. Jasińska-Gnat
3 2 tk(2) - Opieka nauczyciela wspierającego   E. Jasińska-Gnat
       
Dawid Fertykowski
lekcja opis zastępca uwagi
4 Wychowanie fizyczne - wf, g4 M. Anusiewicz  
6 Wychowanie fizyczne - wf, g2 M. Dudziak  
7 Wychowanie fizyczne - wf, g2 M. Dudziak  
8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później    
       
Krzysztof Grzegorczuk
lekcja opis zastępca uwagi
7 2 tg - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Alicja Koszarek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 li(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 2 th(1) - obsł. inform, 26 B. Kosmalska złączenie grup
3 2 th(1) - obsł. inform, 26 B. Kosmalska złączenie grup
4 2 li - zaj. z wych., 26 E. Sobiczewska za 7 lekcyjną, cała klasa
5 1 li - podst.przeds, 26 I. Oknińska za nieobecny oddział
6 2 li(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 2 li(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Agnieszka Seredzińska
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 th(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 1 th(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 1 th(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 3 tk - usł. kelners, 25 A. Jakimiuk za nieobecny oddział
5 3 tk - usł. kelners, 25 G. Boruta  
6 2 th(1) - tech.pr. w h, 25 B. Baran za 8 lekcyjną, 15.03, cała klasa
7 2 th(1) - tech.pr. w h, 25 A. Jędrychowicz za nieobecny oddział, cała klasa
       
Bożena Uziębło
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 zc - podst.przeds, 5 M. Ołowski za 1 lekcyjną
5 1 tg - e_dla_bezp, 5 J. Zagalska  
6 1 lb - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Agnieszka Woźniak-Olczak
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 th(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 1 th(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 1 th(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 2 th - dział. recep, 30 I. Oknińska  
6 2 th(2) - Złączenie grup   za 8 lekcyjną, 15.03, cała klasa
7 2 th(2) - Złączenie grup   A. Jędrychowicz
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN