„Wspomaganie nauczania matematyki w Technikum
w oparciu o nowoczesne technologie informacyjne”.
O projekcie
Dnia 28 kwietnia 2014 roku, na Politechnice Łódzkiej odbył się III etap Olimpiady Matematycznej w ramach projektu: „Wspomaganie nauczania matematyki w technikum w oparciu o nowoczesne technologie informatyczne”. Dwóch uczniów z klasy 2sa: Jakub Dudek i Krzysztof Moskwiak, pokonało dwa pierwsze etapy oraz ponad tysiąc innych uczestników i znalazło się w ścisłej czołówce. Krzysztof Moskwiak zajął na tej Olimpiadzie III miejsce. Jako nagrodę otrzymał tablet Samsung Galaxy tab 3. Gratulacje!

zobacz więcej

W bieżącym roku szkolnym 2013/14 nadal uczestniczymy w projekcie. Zaangażowane są klay 2sa i część 2ga. Odbywają się spotkania on-line z wykładowcami Politechniki Łódzkiej oraz lekcje on-line z nauczycielami naszej szkoły: p.Aliną Przychodą oraz p.Jolantą Cabaj.

zobacz więcej

22 kwietnia, w Łodzi na Politechnice Łódzkiej, odbył się III etap e-olimpiady z matematyki. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1sa: Emil Brewczyński, Jakub Chmielak, Daniel Dmowski, Daniel Klewek, Łukasz Ługowski, Jarosław Pycek.
Uczniowie klasy 1sa uczestniczą w projekcie "Wspomaganie nauczania matematyki w Technikum w oparciu o nowe technologie informacyjne".

zobacz więcej

Spotkanie uczestników projektu. Rozdanie pomocy i sprzętu audiofonicznego.

zobacz więcej