OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
Mistrzostwa szkoły
W hali sportowej naszego Zespołu rozegrane zostały finały indywidualnych mistrzostw szkoły w tenisie stołowym. W finale znaleźli się najlepsi wyłonieni w eliminacjach klasowych, a w bezpośredniej walce o mistrzostwo szkoły zagrało 25 dziewcząt i 46 chłopców. Turniej finałowy został rozegrany systemem pucharowym do dwóch wygranych setów, a półfinały i mecze o miejsca 1-2 i 3-4 do trzech. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Ewelina Urban ( II th) przed Ritą Jasińską (Ith) i Ewą Szulc (I th). Kategoria chłopców zakończyła się zwycięstwem Bartłomieja Antoniaka (II li), który po zaciętym i wyrównanym pojedynku pokonał Kamila Wisińskiego (I ze). Na trzecim miejscu turniej zakończył Maciej Chromiński (I th). Po zakończeniu każdej kategorii Dyrektor Zespołu Pan Krzysztof Grzegorczuk, wręczył najlepszym trzem zawodniczkom i zawodnikom dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Bieg Niepodległości
W dniu 11 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach ulicznych z okazji 98 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W biegu na 1000m dziewcząt Paulina Szachnowska z 2tg zdobyła brązowy medal. W biegu na 2000 m chłopców Szymon Domagała1tg IV miejsce, Hołubiec Kacper 2ts VI miejsce i Skóra Adrian 1ze VII miejsce. W biegu Open na 5000m Kuba Szymański z 2tg zdobył brązowy medal. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku.

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta w Koszykówce Chłopców 2016
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w "Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta w Koszykówce Chłopców 2016". Najlepsze drużyny walczyły ze sobą w dwudniowych rozgrywkach na hali sportowej OSiR, a ostatecznie zwyciężyła drużyna LO Prus.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna
W dniu 23.09.15 odbyła sie kolejna edycja Ligi L.A, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Najlepsze wyniki osiągneli:
Wójcik Bartosz - 1 miejsce skok w dal
Szymański Kuba i Domagała Patryk- 1,2 miejsce bieg 1500m
Protasiu Sebastian i Gilewski Paweł - 1,4 miejsce kula
Ługowska Paulina - 4 miejsce bieg 800m
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy sukcesów sportowych!
Opiekun Marek Dudziak

Mecz w piłkę nożną
W dniu 10.06.2015 odbył się finałowy mecz w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezydenta między Królówką, a Samochodówką. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce, a Patrycja Komar została uznana najlepszą zawodniczką turnieju. Gratulujemy sukcesu i liczymy na I miejsce w przyszłym roku. Opiekunowie Jowita Kamecka, Marek Dudziak

Dzień Sportu 03.06.2015
Szkolny Dzień Sportu. Uczniowie naszego Zespołu wzięli udział w Szkolnym Dniu Sportu. W finałowej imprezie jak i eliminacjach uczestniczyło około 200 uczniów. Zwycięzcami poszczególnych konkurencji i dyscyplin okazali się:
piłka nożna- 3 a
strongman- Paweł Gilewski 2 zm
skok wzwyż-Jarosław Pycek 3 sa
skok wzwyż- Kinga Księzopolska 3 h
koszykówka - Jakub Kisieliński 4 gk i Mateusz Tyszkiewicz 2 zk
konkurs samochodowo motocyklowy- Dawid Michalak 3b.
Nagrody i medale dla najlepszych ufundowała Rada Rodziców.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna
W dniu 22.05.2015 odbyła się kolejna edycja Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej, w której brali udział nasi uczniowie w następujących konkurencjach: 100, 400, 800, 1500m, 4x100, 4x400, rzut oszczepem, skok w dal, kula i skok wzwyż. W tych zawodach najlepsze wyniki osiągneli nasi faworyci i tak:
  • złoty medal skok wzwyż Wójcik Bartosz
  • złoty medal skok w dal Wójcik Bartosz