Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach
| Strona główna |

Nasze osiągnięcia

4 kwietnia ogłoszono wyniki Samorządowego Konkursu Nastolatków „OŚMIU WSPANIAŁYCH”. W gronie laureatów, 20-stej edycji konkursu, znalazły się uczennice klasy 3 h – Patrycja Lenartowicz i Ewelina Wysokińska. Serdecznie gratulujemy

6 lutego w Centrum Kultury i Sztuki odbył się XXIII Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej Kamień Wiary. Naszą szkolę reprezentowała Paulina Godlewska (2lb), zajmując II miejsce w kategorii poezji śpiewanej. Paulinie akompaniował Władek Liaszenko (2h). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2013/14: Izabela Pastor kl. IVh - wych. p.Jolanta Zagalska Maciej Kędzierski kl. IIli - wych. p.Irena Oknińska

W dniach 25-27 X 2013 uczeń naszej szkoły:Maciej Garbaczewski brał udział w rozgrywanych w Kurzętniku - niewielkiej miejscowości położonej koło Nowego Miasta Lubawskiego Mistrzostwach Polski seniorów w kickboxingu w formule full contact i zdobył złoty medal. Dla Maćka jest to już drugi tytuł Mistrza Polski w tym roku ! Gratulujemy

Nasza szkoła otrzymała statuetkę OSKARA KULINARNEGO od założyciela Pomorskiej Akademii Kulinarnej Krzysztofa Szulborskiego za wspieranie talentów kulinarnych i propagowanie wiedzy w zakresie sporządzania potraw. Mistrz Świata w grillowaniu podarował także naszej szkole swoją publikację wraz z dedykacją. Dziękujemy

6 września, w sali „Podlasie” odbyła się gala wręczenia Nagrody Honorowej Prezydenta Miasta Siedlce „ALEKSANDRIA”. Wyróżnienia te są przyznawane osobom, „które położyły szczególne zasługi w rozwój miasta i promocję miasta we wszystkich jego sferach życia”. W zacnym gronie laureatów znalazł się emerytowany dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Jan Stankiewicz. Gratulujemy!

W dniu 18 kwietnia 2013 r w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury ogłoszone zostały wyniki XIX edycji konkursu "Ośmiu Wspaniałych". W gronie Laureatów jest nasza uczennica Patrycja Lipińska. Wyróżnienie w tym konkursie uzyskała Małgosia Chromińska. Obydwie są uczennicami klasy 1li, VIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi. GRATULUJEMY Patrycji i Małgosi oraz RODZICOM.

Maciej Garbaczewski podczas rozgrywanych zawodach Pucharu Świata w kick-boxingu w miejscowości Rimini we Włoszech zdobył złoto w kategorii juniorów (kat.65 kg) w formule kick light.Poza tym wywalczył także srebro w tej samej formule, ale w rywalizacji seniorów(kat.69 kg).

Agnieszka Kościesza z klasy 2 gk zajęła I miejsce w IV edycji konkursu kulinarnego „Życie ze smakiem!” organizowanego przez firmę Kamis S. A. i Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Warszawie

Martyna Mędza uczennica naszego Zespołu reprezentantka WLKS- su Siedlce zdobyła złoty medal podczas rozegranych w Puławach mistrzostwach Polski juniorów i juniorek do lat 20 w podnoszeniu ciężarów.

Kamil Tkaczyk zdobył 2 miejsce w II okręgowym etapie XXXVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Stypendystką Prezydenta Miasta Siedlce i Premiera Rady Ministrów w roku szkolnym 2011/12 została Paulina Uziębło z 4g.

Aleksander Montewka i Michał Szewczyk uczniowie klasy 3 gk zakwalifikowali się do półfinałów konkursu Kulinarnego „Zgotuj sobie Sukces 2011”.

Najlepsi uczniowie w szkole w roku szkolnym 2010/11:
1. Paulina Uziębło 5,00 (3g)
2. Edyta Gajowniczek 4,90 (1c)
3. Jolanta Cabaj 4,81 (1c)
4. Anna Miziarska 4,81 (1c)

Joanna Pawluk i Damian Dobroliński wzięli udział w konkursie kulinarnym „ŻYCIE ZE SMAKIEM – DROBIOWE PRZYSMAKI”

Grzegorz Gajowy i Marcin Polak - wyróżnieni w konkursie „Ośmiu wspaniałych”

Paulina Uziębło, uczennica klasy 3g, zajęła piąte miejsce w Turnieju Szkół Gastronomicznych „Drób na Wielkanocnym Stole 2011”

Martyna Mędza najlepsza polska sztangistka ubiegłego roku

14 stycznia 2011 roku Paulina Uziębło z kl. 3g i Łukasz Krasuski z kl. 4g wzięli udział etapie okręgowym XV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

12 stycznia 2011r. uczestniczyliśmy w eliminacjach do XX Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej „ Kamień Wiary ”. Zakwalifikowaliśmy się do finału.

Skces Martyny Mędzy

Paulina Uziębło - stypedndystka Prezydenta Miasta Siedlce

Ośmiu Wspaniałych 2010

Konkurs historyczny "Losy Polaków w czasie II wojny światowej"

„ŻYCIE ZE SMAKIEM … FANTAZJE Z CIAST WYRABIANYCH NA STOLNICY I W NACZYNIU”.

Podsumowanie II etapu XXXVI Olimpiady Wiedzy Technicznej

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach

Beata Rosa została stypendystką Premiera a Martyna Mędza Ministra Edukacji

Złota medalistka - Martyna Mędza