GRONO PEDAGOGICZNE


Dyrekcja Szkoły

Krzysztof Grzegorczuk dyrektor szkoły
Jolanta Zagalska wicedyrektor
Ewa Parobczy wicedyrektor
Ewa Dejda wicedyrektor

Nauczyciele zatrudnieni w szkole

Anusiewicz Maciej wychowanie fizyczne
ks. Arseniuk Sławomir religia
Arutiunowa Liana j.rosyjski
Bandurska Hanna przedmioty zawodowe branży gastronomicznej
Baran Barbara j.polski
Batowska Małgorzata j.niemiecki
Białecka Agnieszka wychowanie fizyczne
Borkowska Anna biologia
Bortnowska Anna nauczyciel wspierający, j.polski
Boruta Grażyna j.niemiecki
Borychowska Anna technologia gastronomiczna
Bulak Joanna technologia gastronomiczna
Cabaj Jolanta matematyka
Chojecki Łukasz nauczyciel wspierający
Chudzik Andrzej wychowanie fizyczne
Cieszkowska Anna przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Czapczak Anna nauczyciel bibliotekarz
Czarnocka Agnieszka nauczyciel wspierający
Czerkas Monika chemia, biologia, nauczyciel wspierający
Dalinczuk Lana j.angielski
Dejda Ewa przedmioty zawodowe branży gastronomicznej
Dudek Rafał rehabilitacja
Dudziak Marek wychowanie fizyczne
Dudzińska Joanna j.polski
Dudziuk Dariusz przedmioty zawodowe branży gastronomicznej
Duk Piotr przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Fertykowski Dawid wychowanie fizyczne
Figurska Magdalena j.angielski
Filipczuk Joanna matematyka
Głowienkowska Marta nauczyciel wspierający
Grochowska Beata biologia, chemia
Grzegorczuk Krzystof podstawy przedsiębiorczości, przepisy ruchu drogowego
Grzyniewska Dorota nauczyciel bibliotekarz
Gulati Sunil j. angielski
Hołubiec Kinga j. angielski
Hryncewicz Urszula nauczyciel wspierający
Jakimiuk Anna religia
Jakimiuk Michał przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Jasińska-Gnat Elżbieta nauczyciel wspierający
Jastrzębska Iwona j.niemiecki
Jędrychowicz Aneta podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe branży ekonomicznej
Jóźwiuk-Jurecka Wioletta religia
Kajda Jadwiga nauczyciel bibliotekarz
Kamecka Jowita nauczyciel wspierający, wychowanie fizyczne
Kamiński Przemysław przysposobienie obronne
Kanicki Adam fizyka, matematyka
Koć Krzysztof przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Konstantynowicz Urszula nauczyciel wspierający
Kosmalska Beata informatyka, fizyka
Koszarek Alicja informatyka, podstawy przedsiębiorczości
Lewczuk Monika j. niemiecki
Liaszenko Sergio j.angielski
Ławecka Monika nauczyciel wspierający
Materski Andrzej wychowanie fizyczne
Mędza Joanna historia
Miler Piotr j.angielski
Mokrzecka Aleksandra wiedza o kulturze, wiedza o społeczeństwie
Mróz Adam przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Niedziółka Jarosław przedmioty zawodowe branży samochodowej
Oknińska Irena historia,wiedza o społeczeństwie
Olszewska Małgorzata j.polski
Ołowski Mirosław matematyka, informatyka
Orzełowski Grzegorz podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe branży ekonomicznej
Ostrowska Anna historia
Pachnik Edyta j.polski
Pańczyk Krzysztof j.angielski
Paplińska Małgorzata nauczyciel wspierający
Parobczy Ewa matematyka, informatyka
Pawluk Alicja nauczyciel wspierający
Pliszka Paulina nauczyciel wspierający
Polański Artur wychowanie fizyczne
Pszczółkowska Aneta nauczyciel wspierający
Seredzińska Agnieszka przedmioty zawodowe branży hotelarskiej
Skolimowska Ewa technologia gastronomiczna
Sobiczewska Elżbieta j.angielski
Soroczyńska Agnieszka pedagog szkolny
Szaniawska Małgorzata matematyka
Szewczak Renata psycholog
Tchórzewska Justyna nauczyciel wspierający
Turczynowicz-Malek Beata j.polski
Uziębło Bożena przysposobienie obronne, wiedza o społeczeństwie
Wiącek Joanna j. polski
Witkowska-Michalak Małgorzata przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Woźniak-Olczak Agnieszka wychowanie fizyczne
Wróbel Zdzisław religia
Wysokińska Wioletta nauczyciel wspierający, przedmioty przyrodnicze
Zagalska Jolanta chemia
Zwolińska Marta geografia
Źiółkowska Danuta j.niemiecki
ZDJĘCIE ARCHIWALNE


Góra strony
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach