GRONO PEDAGOGICZNE


Dyrekcja Szkoły

Krzysztof Grzegorczuk dyrektor szkoły
Ewa Parobczy wicedyrektor
Ewa Dejda wicedyrektor
Urszula Konstantynowicz wicedyrektor
Piotr Duk wicedyrektor

TR>

Nauczyciele zatrudnieni w szkole

Alaba Emilia nauczyciel wspierający
Anusiewicz Maciej wychowanie fizyczne
Arutiunowa Liana j.rosyjski
Babicz Dorota matematyka
Bandurska Hanna przedmioty zawodowe branży gastronomicznej
Baran Barbara j.polski
Batowska Małgorzata j.niemiecki
Białecka Agnieszka wychowanie fizyczne
Biernacka Edyta logopeda
Borkowska Anna biologia
Borkowska Ewa j.angielski
Bortnowska Anna nauczyciel wspierający, j.polski
Boruta Grażyna j.niemiecki
Borychowska Anna technologia gastronomiczna
Bulak Joanna technologia gastronomiczna
Cabaj Jolanta matematyka
Chodak Robert przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Chojecki Łukasz nauczyciel wspierający
Chudzik Andrzej wychowanie fizyczne
Czarnocka Agnieszka nauczyciel wspierający
Czarnocka Barbara technologia gastronomiczna
Czerkas Monika chemia, biologia, nauczyciel wspierający
Dalinczuk Lana j.angielski
Dąbrowska Beata wychowanie fizyczne
Dejda Ewa przedmioty zawodowe branży gastronomicznej
Dębska Renata geografia, chemia
Dudek Małgorzata nauczyciel wspierający
Dudek Rafał rehabilitacja
Dudziak Marek wychowanie fizyczne
Dudzińska Joanna j.polski
Dudziuk Dariusz przedmioty zawodowe branży gastronomicznej
Duk Izabela nauczyciel wspierający
Duk Piotr przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Fertykowski Dawid wychowanie fizyczne
Figurska Magdalena j.angielski
Filipczuk Joanna matematyka
Głowienkowska Marta nauczyciel wspierający
Grochowska Beata biologia, chemia
Grudziewska Edyta podstawy przedsiębiorczości
Grzegorczuk Krzystof podstawy przedsiębiorczości, przepisy ruchu drogowego
Grzesiuk Agnieszka nauczyciel wspierający
Grzyniewska Dorota nauczyciel bibliotekarz
Gulati Sunil j. angielski
Hołubiec Kinga j. angielski
Hryncewicz Urszula nauczyciel wspierający
Jakimiuk Anna religia
Jaraszek Dorota nauczyciel wspierający
Jasińska-Gnat Elżbieta j.polski, nauczyciel wspierający
Jędrychowicz Aneta podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe branży ekonomicznej
Jóźwiuk-Jurecka Wioletta religia
Jóźwik Monika j.rosyjski
Kajda Jadwiga nauczyciel bibliotekarz
Kamecka Jowita nauczyciel wspierający, wychowanie fizyczne
Kamiński Przemysław przysposobienie obronne
Kanicki Adam fizyka, matematyka
Karpiarz Katarzyna matematyka
Koć Krzysztof przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Konstantynowicz Urszula nauczyciel wspierający
ks. Koprianiuk Tomasz religia
Kosmalska Beata informatyka, fizyka
Koszarek Alicja informatyka, podstawy przedsiębiorczości
Lewczuk Monika j. niemiecki
Liaszenko Sergio j.angielski
Litwiniak Emilia nauczyciel wspierający
Ławecka Monika j.polski, nauczyciel wspierający
Ławecka-Sobotko Elżbieta nauczyciel wspierający
Łukaszewicz Anna nauczyciel bibliotekarz, biologia
Mamcarz Joanna nauczyciel wspierający
Materski Andrzej wychowanie fizyczne
Mędza Joanna historia
Miler Piotr j.angielski
Mokrzecka Aleksandra wiedza o kulturze, wiedza o społeczeństwie
Mróz Adam przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Niedziółka Jarosław przedmioty zawodowe branży samochodowej
Nowacka Małgorzata religia, j. niemiecki
Nowogródzka Teresa przedmioty zawodowe branży ekonomicznej
Oknińska Irena historia,wiedza o społeczeństwie
Oknińska Iwona j.angielski
Olszewska Katarzyna nauczyciel wspierający
Olszewska Małgorzata j.polski
Ołowski Mirosław matematyka, informatyka
Orzełowski Grzegorz podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe branży ekonomicznej
Ostrowska Anna historia
Pachnik Edyta j.polski
Pańczyk Krzysztof j.angielski
Pastor Anna technologia gastronomiczna, informatyka
Paplińska Małgorzata nauczyciel wspierający
Parobczy Ewa matematyka, informatyka
Pawlak Jolanta historia, wiedza o społeczeństwie
Pawluk Alicja nauczyciel wspierający
Perka Bożena matematyka
Pliszka Paulina nauczyciel wspierający
Polański Artur wychowanie fizyczne
Porowska Ilona religia
Pszczółkowska Aneta nauczyciel wspierający
Pszczółkowski Radosław przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Rosa Anna nauczyciel wspierający
Sawczuk Bożena j.niemiecki
Seredzińska Agnieszka przedmioty zawodowe branży hotelarskiej
Skolimowska Ewa technologia gastronomiczna
Sobiczewska Elżbieta j.angielski
Sulej Karolina j.polski
Soroczyńska Agnieszka pedagog szkolny
Szaniawska Małgorzata matematyka
Szmeja-Mironiuk Karina wychowanie fizyczne
Szewczak Renata psycholog
Tchórzewska Justyna nauczyciel wspierający
Turczynowicz-Malek Beata j.polski
Uziębło Bożena przysposobienie obronne, wiedza o społeczeństwie
ks. Wesołowski Marcin religia
Wiącek Joanna j. polski
Wiącek Sebastian informatyka
Wiśniewska-Mróz Izabela j.niemiecki
Wiśniewski Tomasz nauczyciel wspierający
Witkowska-Michalak Małgorzata przedmioty zawodowe branży mechanicznej
Wojewódzka-Szczech Marlena nauczyciel wspierający
Woźniak-Olczak Agnieszka przedmioty zawodowe branży hotelarskiej
Wysokińska Wioletta nauczyciel wspierający, przedmioty przyrodnicze
Zagalska Jolanta chemia
Ziółkowska Danuta j.niemiecki
Zwolińska Marta geografia
ZDJĘCIE ARCHIWALNE


Góra strony
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach