„NA STAŻ PO KOMPETENCJE”
ulotka informacyjna
regulamin
ankieta rekrutacyjna
Dnia 2 października 2014 odbyła się konferencja podsumowująca II edycję projektu Leonardo da Vinci: "Na staż po kompetencje". Oprócz zaproszonych gości i naszej Dyrekcji udział wzięli wszyscy tegoroczni stażyści z opiekunami. Uczniowie otrzymali zaświadczenie o ukończeniu kursu j. włoskiego oraz dokument Europass Mobility. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do sali nr 30, na słodki poczęstunek, przygotowany przez samych stażystów.

zobacz więcej

II GRUPA WŁOSKA w dniach 29.06-19.07. 2014 roku odbywała praktyki zawodowe w Spoleto. Opiekunem grupy była p. Irena Oknińska. Oprócz pracy uczniowie mieli czas na zwiedzanie Asyżu, Rzymu i relaks w słonecznym klimacie. Te niezapomniane chwile zostały utrwalone na zdjęciach.

zobacz więcej

15 czerwca I grupa włoska zwiedziła Rzym- stolicę słonecznej Italii, która powitała wszystkich turystów i słońcem i deszczem. Pomimo kapryśnej pogody wrażenia z tej wycieczki jak i całego wyjazdu pozostaną niezapomniane. Praktyki zawodowe we Włoszech dobiegają końca więc cała grupa z opiekunem E. Sobiczewską życzy równie udanego pobytu w Spoleto dwóm pozostałym włoskim grupom z naszej szkoły. Powodzenia!

zobacz więcej

I grupa włoska z opiekunem p.E.Sobiczewską pozdrawia serdecznie Dyrekcję, nauczycieli i wychowawców: p.J.Cabaj, p.E.Dejdę, p.J.Bulak oraz p.J.Filipczuk z upalnego Spoleto. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pracujemy i odpoczywamy:) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przyjazdu i pobytu w Spoleto jak również wycieczki do Asyżu i nad marmurowy wodospad w okolicach Terni w dniu 7 czerwca 2014.Ciao:)

zobacz więcej

W maju 2014r. odbyło się spotkanie związane z zagranicznymi praktykami we Włoszech. Uczniowie otrzymali koszulki z logo projektu, torbę sportową oraz 2 przewodniki: po Umbrii oraz Rzymie. Na spotkaniu uczniowie zostali poinformowani o szczegółach wyjazdu i pobytu oraz mieli za zadanie wypełnić ankiety po polsku i angielsku. Wszystkie 3 grupy włoskie zostały sfotografowane.