STAŻE ZA GRANICĄ

:
Spoleto wrzesień 2019

Spoleto 2019
Grupa włoska z opiekunami pozdrawia Dyrekcję oraz uczniów naszej szkoły. Pomimo złej pogody humory nam dopisują. Zwiedziliśmy już Rzym oraz zobaczyliśmy Cascata delle Marmore - słynny wodospad w Terni. Spoleto odkrywamy codziennie podczas spacerów i zakupów w wolnym czasie. Stażyści odbywają praktyki w uroczych włoskich restauracjach, hotelach i małym zakładzie samochodowym. Nasz pobyt powoli dobiega końca, więc do zobaczenia w Polsce:)

Projekt:
"Staże za granicą"
9 maja 2019 odbyło się ostatnie spotkanie grupy włoskiej przed wyjazdem na praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus+. Uczniowie otrzymali stroje robocze, koszulki z logo szkoły oraz słowniki. Dostali również ostatnie wskazówki dotyczące przygotowania i wyjazdu na staż w Spoleto. 12 maja 2019 o godzinie 8:00 młodzież wraz z opiekunami rozpoczęła swoją włoską przygodę.