STAŻE ZA GRANICĄ
projekt staży zagranicznych finansowany ze środków Programu ERASMUS+
Sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe
Akcja I Mobilność Edukacyjna
regulamin stażu
 :
regulamin rekrutacji
 :
Erasmus+ w Samochodówce
Każdy projekt realizowany w ramach programu Erasmus+ niesie za sobą szereg sukcesów i ogrom ciężkiej pracy. Upowszechniając rezultaty projektu „Staże za granicą” pragniemy przedstawić tą pracę i pochwalić się osiągniętymi wynikami. Dzieląc się rezultatami projektu chcemy także dotrzeć z informacją o naszej działalności na rzecz uczennic i uczniów ZSP nr 3 w Siedlcach oraz o programie Erasmus+ do szerszej grupy odbiorców.

czytaj więcej

fotoreportaż

Erasmus+ w Samochodówce
Prezentacje trzech grup z Włoch i film z Portugalii

film Portugalia

prezentacja Włochy gr 1

prezentacja Włochy gr 2

prezentacja Włochy gr 4

Spoleto wrzesień 2019

fotoreportaż

Spoleto 2019
Grupa włoska z opiekunami pozdrawia Dyrekcję oraz uczniów naszej szkoły. Pomimo złej pogody humory nam dopisują. Zwiedziliśmy już Rzym oraz zobaczyliśmy Cascata delle Marmore - słynny wodospad w Terni. Spoleto odkrywamy codziennie podczas spacerów i zakupów w wolnym czasie. Stażyści odbywają praktyki w uroczych włoskich restauracjach, hotelach i małym zakładzie samochodowym. Nasz pobyt powoli dobiega końca, więc do zobaczenia w Polsce:)

fotoreportaż

Projekt:
"Staże za granicą"
9 maja 2019 odbyło się ostatnie spotkanie grupy włoskiej przed wyjazdem na praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus+. Uczniowie otrzymali stroje robocze, koszulki z logo szkoły oraz słowniki. Dostali również ostatnie wskazówki dotyczące przygotowania i wyjazdu na staż w Spoleto. 12 maja 2019 o godzinie 8:00 młodzież wraz z opiekunami rozpoczęła swoją włoską przygodę.

fotoreportaż