WAŻNIEJSZE WYDARZENIA W ŻYCIU SZKOŁY
Jubileusz kształcenia integracyjnego
„Naszą ludzką siłą jest świadomość naszej słabości” motto zaczerpnięte z twórczości ks. Jana Twardowskiego przyświecało jubileuszowi 15- lecia kształcenia integracyjnego w ZSP nr 3 w Siedlcach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz miasta, kuratorium oświaty, instytucji i organizacji współpracujących na co dzień z naszą szkołą. Powołanie do istnienia w 2003 r. klas integracyjnych umożliwiło uczniom o szczególnych potrzebach edukacyjnych kształcenie się wspólnie z pełnosprawnymi rówieśnikami. Obecnie mamy 13 klas integracyjnych, w których uczy się 53 uczniów posiadających orzeczenie. Jednak nie można zapominać, że szkoła to nie tylko nauka, sprawdziany... to także miejsce zawierania znajomości i przyjaźni, rozwijania zainteresowań, odkrywania ukrytych talentów, o czym mogliśmy się przekonać oglądając spektakl w wykonaniu naszej młodzieży. Część artystyczna (oraz tekst finałowej piosenki) specjalnie stworzona została przez uczniów i nauczycieli wspomagających z okazji tego jubileuszu.

fotoreportaż

www.tygodniksiedlecki.com

Hip-hop integracyjny

XI Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych
15 marca 2018 r. Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach oraz Stowarzyszeniem Pomocy ZSP nr 3, zorganizowało XI Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych. Patronat nad imprezą objęli: Mazowiecki Kurator Oświaty – Aurelia Michałowska i Prezydent Miasta Siedlce – Wojciech Kudelski

fotoreportaż

sprawozdanie

www.scdidn.siedlce.pl

Mistrzostwa Młodych Kelnerów
13 marca 2018r. w ZSP nr 3 w Siedlcach odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Młodych Kelnerów organizowanych we współpracy ze Stowarzyszeniem Kelnerów Polskich.

fotoreportaż

czytaj więcej

www.tubasiedlec.pl

tygodniksiedlecki.com

www.tv-wschod.pl

www.siedlce.pl

III Regionalny Konkurs Poloneza Studniówkowego

tv-wschod

tubaSIEDLEC

facebook

Mistrzostwa Młodych Kelnerów Siedlce 2017

sprawozdanie

fotoreportaż

sponsorzy i przyjaciele szkoły

patronat medialny

youtube-film

infosiedlce-film

tygodniksiedlecki-film

tv-wschod-film

tubasiedlec

poradnik restauratora

magazyn akademia kulinarna

IX Siedleckie Targi Edukacyjne
07 kwietnia 2016 r. Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach oraz Stowarzyszeniem Pomocy ZSP nr 3, zorganizowało IX Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych. Patronat nad imprezą objęli: Prezydent Miasta Siedlce – Wojciech Kudelski i Mazowiecki Kurator Oświaty – Aurelia Michałowska

sprawozdanie

fotoreportaż

Mistrzostwa Młodych Kelnerów
Dnia 23 lutego 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach odbyły się MISTRZOSTWA MŁODYCH KELNERÓW, zorganizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Kelnerów Polskich. Honorowy patronat nad zawodami objął Pan Wojciech Kudelski Prezydent Miasta Siedlce. W konkursie uczestniczyły szkoły gastronomiczne z następujących miejscowości: Garwolin, Żelechów, Łosice, Łuków i Siedlce.

sponsorzy i przyjaciele szkoły

sprawozdanie

fotoreportaż

Tuba Siedlec

Życie Siedleckie

Tygodnik Siedlecki

TV WSCHÓD

Info Siedlce

I Regionalny Konkurs Poloneza Studniówkowego
I Regionalny Konkurs Poloneza Studniówkowego

Tygodnik Siedlecki

tubasiedlec.pl

TVWSCHÓD.pl

Bezpieczni - świadomi - wolni od dopalaczy
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach od 18 stycznia do 22 stycznia 2016 roku, przeprowadzono akcję edukacyjno – profilaktyczną „Bezpieczni – świadomi – wolni od dopalaczy” w ramach ustalonych na bieżący rok szkolny podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej państwa.

fotoreportaż

czytaj więcej

spin.siedlce.pl

podlasie24.pl

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Dzień Dobry TVN

UPH o akcji

50lecie ZSP nr 3 w Siedlcach - 07.11.2015
"...przez całe życie człowieka czas przemawia do niego w przeróżnych językach: w języku miłości, wiary, doświadczenia, historii i wspomnień. Dzisiaj, dla tych wszystkich, którzy byli i są związani z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach im. Stanisława Staszica nadszedł czas wspomnień..."

fotoreportaż

Święto Szkoły 06.11.2015
Z okazji 50 - lecia szkoły odbyła się msza święta, przedstawiono bogaty program artystyczny i zaprezentowano film o historii szkoły.

fotoreportaż

8 Siedleckie Targi Edukacyjne 20.03.2015
20 marca 2015 r miały miejsce VIII Siedleckie Targi Edukacyjnye Wyższych Uczelni „Ku przyszłości zawodowej”. Temat tegorocznych targów: „Moja przyszłość – to mój wybór”.

fotoreportaż

Uroczyste Otwarcie Hali Sportowej13.11.2014
13 listopada uroczyście oddano do użytku halę sportową przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.

fotoreportaż

tygodnik siedlecki

www.siedlce.pl

www.spin.siedlce.pl

www.podlasie24.pl