WAŻNIEJSZE WYDARZENIA W ŻYCIU SZKOŁY
Mistrzostwa Młodych Kelnerów 2019
Dnia 10 kwietnia 2019r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Młodych Kelnerów, organizowanych we współpracy ze Stowarzyszeniem Kelnerów Polskich. Patronat Honorowy nad mistrzostwami objęli Ministerstwo Edukacji Narodowej, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Siedlce ( fundator pucharów), Starosta Powiatu Siedleckiego (fundator nagrody za drugie miejsce profesjonalnego blendera oraz sprzętu barmańskiego). W rozgrywkach wzięli udział uczniowie z 14 szkół gastronomicznych z całej Polski.

fotoreportaż

czytaj więcej

organizatorzy

tv-wschod

tygodniksiedlecki

tubasiedlec

warszawa.tvp.pl

warszawa.tvp.pl

plakat

XII Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych
„KU PRZYSZŁOŚCI ZAWODOWEJ”
14 marca 2019 r. Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach oraz Stowarzyszeniem Pomocy ZSP nr 3, zorganizowało XII Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych.

sprawozdanie

fotoreportaż

Jubileusz kształcenia integracyjnego
„Naszą ludzką siłą jest świadomość naszej słabości” motto zaczerpnięte z twórczości ks. Jana Twardowskiego przyświecało jubileuszowi 15- lecia kształcenia integracyjnego w ZSP nr 3 w Siedlcach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz miasta, kuratorium oświaty, instytucji i organizacji współpracujących na co dzień z naszą szkołą. Powołanie do istnienia w 2003 r. klas integracyjnych umożliwiło uczniom o szczególnych potrzebach edukacyjnych kształcenie się wspólnie z pełnosprawnymi rówieśnikami. Obecnie mamy 13 klas integracyjnych, w których uczy się 53 uczniów posiadających orzeczenie. Jednak nie można zapominać, że szkoła to nie tylko nauka, sprawdziany... to także miejsce zawierania znajomości i przyjaźni, rozwijania zainteresowań, odkrywania ukrytych talentów, o czym mogliśmy się przekonać oglądając spektakl w wykonaniu naszej młodzieży. Część artystyczna (oraz tekst finałowej piosenki) specjalnie stworzona została przez uczniów i nauczycieli wspomagających z okazji tego jubileuszu.

fotoreportaż

www.tygodniksiedlecki.com

Hip-hop integracyjny

XI Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych
15 marca 2018 r. Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach oraz Stowarzyszeniem Pomocy ZSP nr 3, zorganizowało XI Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych. Patronat nad imprezą objęli: Mazowiecki Kurator Oświaty – Aurelia Michałowska i Prezydent Miasta Siedlce – Wojciech Kudelski

fotoreportaż

sprawozdanie

www.scdidn.siedlce.pl

Mistrzostwa Młodych Kelnerów
13 marca 2018r. w ZSP nr 3 w Siedlcach odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Młodych Kelnerów organizowanych we współpracy ze Stowarzyszeniem Kelnerów Polskich.

fotoreportaż

czytaj więcej

www.tubasiedlec.pl

tygodniksiedlecki.com

www.tv-wschod.pl

www.siedlce.pl

III Regionalny Konkurs Poloneza Studniówkowego

tv-wschod

tubaSIEDLEC

facebook

Mistrzostwa Młodych Kelnerów Siedlce 2017

sprawozdanie

fotoreportaż

sponsorzy i przyjaciele szkoły

patronat medialny

youtube-film

infosiedlce-film

tygodniksiedlecki-film

tv-wschod-film

tubasiedlec

poradnik restauratora

magazyn akademia kulinarna

IX Siedleckie Targi Edukacyjne
07 kwietnia 2016 r. Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach oraz Stowarzyszeniem Pomocy ZSP nr 3, zorganizowało IX Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych. Patronat nad imprezą objęli: Prezydent Miasta Siedlce – Wojciech Kudelski i Mazowiecki Kurator Oświaty – Aurelia Michałowska

sprawozdanie

fotoreportaż

Mistrzostwa Młodych Kelnerów
Dnia 23 lutego 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach odbyły się MISTRZOSTWA MŁODYCH KELNERÓW, zorganizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Kelnerów Polskich. Honorowy patronat nad zawodami objął Pan Wojciech Kudelski Prezydent Miasta Siedlce. W konkursie uczestniczyły szkoły gastronomiczne z następujących miejscowości: Garwolin, Żelechów, Łosice, Łuków i Siedlce.

sponsorzy i przyjaciele szkoły

sprawozdanie

fotoreportaż

Tuba Siedlec

Życie Siedleckie

Tygodnik Siedlecki

TV WSCHÓD

Info Siedlce

I Regionalny Konkurs Poloneza Studniówkowego
I Regionalny Konkurs Poloneza Studniówkowego

Tygodnik Siedlecki

tubasiedlec.pl

TVWSCHÓD.pl

Bezpieczni - świadomi - wolni od dopalaczy
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach od 18 stycznia do 22 stycznia 2016 roku, przeprowadzono akcję edukacyjno – profilaktyczną „Bezpieczni – świadomi – wolni od dopalaczy” w ramach ustalonych na bieżący rok szkolny podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej państwa.

fotoreportaż

czytaj więcej

spin.siedlce.pl

podlasie24.pl

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Dzień Dobry TVN

UPH o akcji

50lecie ZSP nr 3 w Siedlcach - 07.11.2015
"...przez całe życie człowieka czas przemawia do niego w przeróżnych językach: w języku miłości, wiary, doświadczenia, historii i wspomnień. Dzisiaj, dla tych wszystkich, którzy byli i są związani z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach im. Stanisława Staszica nadszedł czas wspomnień..."

fotoreportaż

Święto Szkoły 06.11.2015
Z okazji 50 - lecia szkoły odbyła się msza święta, przedstawiono bogaty program artystyczny i zaprezentowano film o historii szkoły.

fotoreportaż

8 Siedleckie Targi Edukacyjne 20.03.2015
20 marca 2015 r miały miejsce VIII Siedleckie Targi Edukacyjnye Wyższych Uczelni „Ku przyszłości zawodowej”. Temat tegorocznych targów: „Moja przyszłość – to mój wybór”.

fotoreportaż

Uroczyste Otwarcie Hali Sportowej13.11.2014
13 listopada uroczyście oddano do użytku halę sportową przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.

fotoreportaż

tygodnik siedlecki

www.siedlce.pl

www.spin.siedlce.pl

www.podlasie24.pl